Rodinný dom na Bellovej ulici na predaj

Cena v RK

Zobraziť fotogalériu (6 fotografií)

RD Koliba , BA III. - Bellova ulica

Na pozemku o výmere 1.237m2 vznikol dom – novostavba (kolaudácia 2021) so súčasnými parametrami a príjemným elegantným interiérom, ktorého komfort je založený na premyslených detailoch - priestranné miestnosti s vysokými stropmi a najmä poloha s nádherným výhľadom na mesto a do lesa.

Rodinný dom na kopci nad mestom je osadený na pozemku, ďalej od jeho hranice tak, aby sa popri stavbe dalo prejsť do záhrady s technikou. Praktickým riešením je aj prejazdná garáž, ktorá má bránu zo strany ulice aj zo záhrady. Konštrukcia prístreška, ktorý poskytuje ďalšie chránené parkovacie miesto pred garážou, by mala časom obrásť zeleňou.

Svahovitý pozemok upravili majitelia tak, aby za domom vznikla rovná plocha na oddychovú záhradu vrátane bazéna (s vyhrievaním) a s výhľadom. Majitelia majú radosť aj z toho, čo na prvý pohľad nevidno – z retenčnej nádrže, do ktorej sa zvádza všetka dažďová voda zo striech. Tú potom využívajú na polievanie záhrady. Terasu pri dome chráni praktická bioklimatická pergola s naklápacími lamelami.

Výsledkom výstavby je tak nielen elegantný, ale aj energeticky úsporný a inteligentný dom, ktorého súčasťou je riadené vetranie s rekuperáciou a ďalšie moderné technológie. Tie zabezpečujú komfortné bývanie a umožňujú ovládať rôzne zariadenia aj na diaľku z mobilu. Majitelia si želali nadčasový interiér s nádychom klasickej atmosféry, a to sa aj podarilo urobiť. Dôležité sú aj dotiahnuté detaily v celom dome.

Základné údaje o rodinnom dome:

Rodinný dom - ZP domu 172m2, ÚP 295m2 + 70m2 terasy, pozemok o výmere 1.237m2, má 3 nadzemné podlažia, 1 podzemné podlažie, rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete, v dome je podlahové kúrenie – plynový kotol Vailland, rekuperácia vzduchu, všetky miestnosti sú klimatizované a zabezpečené alarmom.

Dispozícia:

Suterén: miestnosť - príprava na saunu, pánska miestnosť, serverovňa, práčovňa, sprcha s WC, miestnosť na fitness (miestnosti sú presvetlené oknami, možnosť vetrania)

Prízemie – hlavný vstup do domu – bezbariérový, zádverie s úložným priestorom, oddelená kuchyňa (možnosť otvoriť s obývacou izbou, v prípade potreby), komora, obývacia izba s východom na terasu a do záhrady, hosťovská izba s kúpeľňou a WC, sam. WC a dvojgaráž

1NP – terasa, spálňa, rodičovská spálňa s kúpeľňou (vaňa a sprcha), sam. WC s bidetom

2NP – 2 samostatné spálne, kúpeľňa, WC

Schodisko, ktoré sa vinie okolo impozantnej zelenej knižnice, prepája tri obytné podlažia domu – od obývačky a kuchyne na prízemí cez poschodie so spálňou a pracovňou (spálňou) až po detské izby v podkroví.

Cena Info v RK

Podrobné informácie

4

172 m²

365 m²

1237 m²

295 m²

osobné

aktívne

áno

áno - 2 autá

áno

00421905618585

poslať správu

Slovensko
Bratislava - Nové Mesto
Bratislava - Vinohrady
Bellova
osobné
Rodinný dom - novostavba
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Ingrid Ilavská NARKS

Ing. Ingrid Ilavská

hovorím po slovenskyIch spreche deutschmluvim česky

Telefón: 00421905618585
E-mail: ingrid.ilavska@rkilavska.sk

všetky realitné ponuky makléra

Rk Ing. Ingrid Ilavská
Lazaretská 13
Bratislava
81108


Telefón:
Mobil: +421 905 618 585, +421 903 244 026, +421 903 430 844
E-mail: ingrid.ilavska@rkilavska.sk
Web: www.rkilavska.sk